phone, phone, contact, telephone, support, call

052-2251666

Instagram
וחברת "הדקל " מתמחה בייעוץ, שיווק, שינוע ושתילה של עצים בוגרים וצעירים למטרות נוי.
הצורך בעצים בסביבה עירונית הוא צורך הכרחי כשבונים שכונת מגורים, מרכזי קניות, סלילת כבישים, הקמת אולמות אירועים, בתי מלון וחצרות בתים פרטיים.
קבלני התשתיות ואדריכלי הנוף עובדים באופן צמוד עם ספקי עצים ומשתלות הנותנות מענה למגוון צרכים העולים בעת ביצוע עבודות מסוג זה.

אנו ב"הדקל"- בעלי ניסיון רב של עשרות שנים בליווי וייעוץ של פרויקטים מסוגים שונים.
"הדקל" היא ספקית מובילה בארץ של עצים וצמחים, עם דגש מיוחד לתוצרים הניתנים לשתילה בסביבה עירונית, ובנוסף אנו באים עם רקע והבנה מקצועית ומומחים בליווי ובמתן ייעוץ ללקוחותינו.

"הדקל" נותנת אחריות מקיפה לתוצרים החקלאיים שאותה היא מספקת.

בין קהל לקוחותינו ניתן למצוא את עיריית תל אביב, ירושלים, ראשון לציון, אילת, חיפה, עיריית אשדוד, רשת ישרוטל, אורכידיאה, קבלני פיתוח, קבלני גינון, משתלות ועוד.

ביצוע פרויקטים

דוגמאות לפרויקטים שבוצעו על ידינו

פרויקט שאפתני של עיריית אילת וקרן קיימת לישראל שבו הוקם פארק (ריאה ירוקה) במרכז העיר אילת על מזבלה סגורה. הפרויקט היה פרויקט מורכב במיוחד מאחר ומזבלה סגורה מייצרת חומרים אורגנים וגזים העלולים לפגוע ולהשמיד את העצים והצמחייה במקום. חלקה של חברת "הדקל" בפרויקט היה נטיעה של כ-300 עצים לאורך הפארק, החל מחלקו העליון של הפארק לכיוון הים. 
בפארק בנוסף לדקלים, מתקני משחקים, מדשאות עצים מסוגים שונים וצמחייה רב עונתית.

הקמת ריאה ירוקה על מזבלה סגורה בעיר אילת

נבי שועייב או מתחם נבי שועייב הוא אתר הקדוש לדרוזים הנמצא בסמוך לכפר זיתים מעל לעיר טבריה
באתר נטועים שני זנים עיקריים של תמרים, חיאני וברי. רוב העצים בשדרה הנראית בתמונות שנמצאת בתוך מתחם הקבר סופקו למקום ע"י הדקל, השדרה המורכבת בחציה מעצי חיאני וחציה השני מעצי ברי.
בנוסף לאורך הכביש המוביל למתחם ניטעה שדרה של עצי תמר מזן חיאני אשר סופקו גם כן ע"י הדקל.
רוב העצים במתחם מטופלים ע"י הדקל לפרי במהלך כל השנה, כשהפרי מבשיל הוא משמש את אורחי המקום.

קבר יתרו הנביא
נביא שועייב

כביש גישה בעיר אשקלון, ניטעו בפרויקט עצי תמר, העבודה כללה עקירת העצים ממטע האם, הובלו למקום וניטעו מחדש בכביש הגישה החדש בכניסה לשכונת מגורים.

פרויקט כביש גישה אשקלון

עבודות תשתית של מועצה מקומית מגדל

פרויקט כיכר במושבה מגדל

פרויקט עקירה שינוע ונטיעה בשכונת מגורים של וילות פרטיות באילת

גינה ציבורית אילת

בפרויקט גדול של עיריית כפר סבא סיפקה הדקל עצי תמר גבוהים, בתמונות ניתן לראות את העצים לאחר כמה שנים במסגרת אחריות שנותנת חברת הדקל לעצים בפרויקטים שהיא מבצעת, עשינו בחינה של כל העצים לאחר שלוש שנים על מנת לאמוד את מצבם הבריאותי ולטפל בעצים החלשים ע"י ריסוס.

פרויקט פארק כפר סבא

אחד מיני רבים של גני אירועים אשר שולבו בהם עצים של "הדקל", שילוב עצי תמר בגני אירועים הינו מאוד נפוץ ומוסיף נופך אקזוטי.

פארק אירועים "גני אליזה" בנימינה זכרון

דוגמה לשילוב עצי תמר באיזורי תעשיה, נטיעת עצים בתוך מתחם מפעל מלט סמוך לכביש שש צומת נחשונים
 

פרוייקט נטיעה בתוך מתחם החדש של מפעלי המלט בצומת נחשונים

שילוב עץ זית בגינה פרטית

אחד מפרויקטי הדגל של חברת "הדקל": שילוח חוטרי תמרים למדינת פרו דרך הים, משך שילוח החוטרים ארך כחודשיים מרגע ניתוק החוטרים מהעץ, ועד הגעתם ליעד הנטיעה, הפרויקט בוצע בשנת 2007, ובו ניטעו כ-1500 חוטרים, בעיקרים מז'הול וחלקם מזנים שונים, המטע נכון להיום מניב פרי יפה ואיכותי המשווק המרכולים בפרו.
הדקל מלווה את הפרויקט לאחר הנטיעה מזה 10 שנים מבחינה מקצועית גם טלפונית וגם נוכחות בשטח. פרויקטים נוספים כדוגמת זה הוקמו בארה"ב במדינת קליפורניה.

הקמת מטע בפרו

פרויקט כביש מרכזי באקלון, הפרויקט החל בשלהי עונת 2014, הפרויקט טרם הושלם, כרגע נטועים בו כ- 200 עצי תמר שסופקו ע"י חברת הדקל, במהלך 2016 עתידים להנטע בו עוד כ-100 יחידות נוספות

פרויקט כביש מרכזי החוצה את אשקלון עד הים

נטיעת דקלים בכביש גישה לבית השנטי בדרום הארץ מרץ 2016

 

צרו איתנו קשר